• -10%
Acuvue Oasys 6 szt. BC: 8,8

Acuvue Oasys 6 szt. BC: 8,8

Szacowany czas dostawy do 14 dni
76,50 zł 85,00 zł -10%
Brutto

Soczewki kontaktowe dwutygodniowe.

Moc sferyczna

 

Producent: Johnson&Johnson

Materiał: Senofilcon A

Średnica: 14,0

Krzywizna: 8,8

Rodzaj: sferyczne

Ilość soczewek w opakowaniu: 6 szt.

Uwodnienie: 38%

Filtr UV: Tak

Soczewki kontaktowe ACUVUE Oasys posiadają unikalna technologię HYDRACLEAR PLUS, dzięki której powierzchnia soczewki jest ultragładka, co pomaga zapobiegać uczuciu zmęczenia oczu.

Są tak wygodne, że łatwo zapominasz o tym, że masz je na oku. Najbardziej gładka soczewka silikonowo-hydrożelowa. Filtr UV klasy 1 - najwyższa ochrona przed promieniowaniem UV spośród wszystkich obecnie dostępnych na rynku soczewek kontaktowych. Dzięki temu soczewki są zdrowe przez cały rok, oczy są chronione bez względu na porę roku - zarówno zimą, jak i latem, kiedy ochrona przez promieniowaniem UV jest szczególnie ważna. Poza tym zapewniają jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności tlenu (DK/t - 147), co przekracza zapotrzebowanie na tlen w noszeniu dziennym. Dzięki temu oczy się nie męczą, są zawsze błyszczące i zdrowe. Rogówka oka zawsze jest odpowiednio dotleniona.

Acuvue Oasys to jedne z najpopularniejszych soczewek kontaktowych na rynku. Wysoki poziom komfortu użytkowania oraz dodatkowy środek nawilżający soczewek sprawia, że mają one stałe grono zadowolonych użytkowników.

No reviews
Wybierz parametry soczewek
Moc sferyczna
  
  Ilość:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę
na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji