• -10%
Acuvue Oasys 12 szt.

Acuvue Oasys 12 szt.

Szacowany czas dostawy do 14 dni
153,00 zł 170,00 zł -10%
Brutto

Soczewki kontaktowe dwutygodniowe.

Moc sferyczna

 

Producent: Johnson&Johnson

Materiał: Senofilcon A

Średnica: 14,0

Krzywizna: 8,4

Rodzaj: sferyczne

Ilość soczewek w opakowaniu: 12 szt.

Uwodnienie: 38%

Filtr UV: Tak

Soczewki kontaktowe ACUVUE Oasys posiadają unikalna technologię HYDRACLEAR PLUS, dzięki której powierzchnia soczewki jest ultragładka, co pomaga zapobiegać uczuciu zmęczenia oczu.

Są tak wygodne, że łatwo zapominasz o tym, że masz je na oku. Najbardziej gładka soczewka silikonowo-hydrożelowa. Filtr UV klasy 1 - najwyższa ochrona przed promieniowaniem UV spośród wszystkich obecnie dostępnych na rynku soczewek kontaktowych. Dzięki temu soczewki są zdrowe przez cały rok, oczy są chronione bez względu na porę roku - zarówno zimą, jak i latem, kiedy ochrona przez promieniowaniem UV jest szczególnie ważna. Poza tym zapewniają jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności tlenu (DK/t - 147), co przekracza zapotrzebowanie na tlen w noszeniu dziennym. Dzięki temu oczy się nie męczą, są zawsze błyszczące i zdrowe. Rogówka oka zawsze jest odpowiednio dotleniona.

Acuvue Oasys to jedne z najpopularniejszych soczewek kontaktowych na rynku. Wysoki poziom komfortu użytkowania oraz dodatkowy środek nawilżający soczewek sprawia, że mają one stałe grono zadowolonych użytkowników.

No reviews
Wybierz parametry soczewek
Moc sferyczna
Moc cylindryczna
  
  Ilość:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę
na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji